Movies
Ratings
336
WonkaRated ★ 4.0
LiftRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 1.5
Extraction 2Rated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
The MotherRated ★ 3.5- HeroRated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 3.5
SWITCHRated ★ 3.5
The UnforgivableRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
UnchartedRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 4.0