Series
Ratings
94
Jung Hae In's Travel LogRated ★ 3.5
My Strange HeroRated ★ 3.0
StartupRated ★ 3.0
Youth of MayRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 2.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.5