Titles you rated
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Arthdal ChroniclesRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
May QueenRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 2.0
Fight For My WayRated ★ 2.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 2.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0