Movies
Ratings
30
TitanicRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.5
I Am The KingRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.0
The Last GodfatherRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.5