Movies
Ratings
674
F1: The MovieRated ★ 3.5
Don't Buy the SellerRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 2.5
RunRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Àma GloriaRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 3.5
DriveRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5- CassiopeiaRated ★ 3.0
DuneRated ★ 5.0
Hope GapRated ★ 3.0