Series
Ratings
214
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
The Umbrella AcademyRated ★ 5.0
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 5.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 5.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Girl From NowhereRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 5.0