Titles you rated
Before SunsetRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0