Titles you rated
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
The Truth BeneathRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Big NightRated ★ 3.5
Nacho LibreRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 3.5
Battle of the SexesRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
WonderRated ★ 3.5