Titles you rated
BITCH X RICHRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
All InRated ★ 3.5
The K2Rated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5