Titles you rated
The TerminalRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 2.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
TrainwreckRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 2.5
No Strings AttachedRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
BurntRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 3.5
Don JonRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
AnacondaRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0- SinglesRated ★ 4.0