Titles you rated
Inside OutRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 2.5
Doomsday BookRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
11 A.M.Rated ★ 3.5
No BreathingRated ★ 4.0
The ESP CoupleRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.0