Movies
Ratings
81
UpRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0