Movies
Ratings
400
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.5
The Sword with No NameRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0