Titles you rated
49 DaysRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 2.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0