Series
Ratings
170
The ResidenceRated ★ 3.5
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 3.5
High CardRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Slow TrainRated ★ 3.5
MashleRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Life's PunchlineRated ★ 4.5
Formula 1: Drive to Survive Season 3Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 4.5
Do Not Say MysteryRated ★ 4.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0