Movies
Ratings
56
Black 47Rated ★ 5.0
The InnocentsRated ★ 3.5
SéraphineRated ★ 5.0
Twice BornRated ★ 5.0
Lost in KlessinRated ★ 4.0
Palm Trees in the SnowRated ★ 4.0
Angel of MineRated ★ 5.0
I've Loved You So LongRated ★ 5.0
I Spit on Your Grave 2Rated ★ 4.0
I Spit on Your GraveRated ★ 5.0
Child 44Rated ★ 5.0
Run Boy RunRated ★ 5.0
American History XRated ★ 5.0
Instrument of WarRated ★ 5.0
HappeningRated ★ 5.0
JoannaRated ★ 5.0
Spring 1941Rated ★ 5.0
Hell Hath No FuryRated ★ 5.0
Nowhere in AfricaRated ★ 5.0
Simon & the OaksRated ★ 5.0