Movies
Ratings
643
Bleak NightRated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 2.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.0
The Quiz Show ScandalRated ★ 1.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.0
StokerRated ★ 3.5
The Love PunchRated ★ 2.5
The November ManRated ★ 2.5
GoldenEyeRated ★ 3.0
Tomorrow Never DiesRated ★ 3.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.0
Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad DayRated ★ 2.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.0
Villain and WidowRated ★ 2.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0