Movies
Ratings
90
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 5.0
Horror StoriesRated ★ 2.0
CommitmentRated ★ 5.0
Happiness for SaleRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
Stormy NightRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
PoongsanRated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 5.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 5.0
HindsightRated ★ 4.5
Wishing StairsRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 4.5
GloveRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5
FluRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 4.5