Titles you rated
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 2.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 4.0
PandorumRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.5
HugoRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5