Movies
Ratings
50
Shallow HalRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
TedRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0