Series
Ratings
176
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 3.0
Secret Diary of a Call GirlRated ★ 3.0
Secret Diary of a Call GirlRated ★ 3.0- Secret Diary of a Call GirlRated ★ 3.0
- My Fair LadyRated ★ 3.0
Ripper StreetRated ★ 2.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
Radiant OfficeRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.0
The 4400Rated ★ 3.0
3rd Rock from the SunRated ★ 3.0
I Have a LoverRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0- The Six Million Dollar ManRated ★ 3.5
Two WeeksRated ★ 3.5
Missing NineRated ★ 2.0