Movies
Ratings
1960
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0
Army of the DeadRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 4.0- MuseumRated ★ 1.0
BlindnessRated ★ 3.5
The SwordsmanRated ★ 2.5
Police AcademyRated ★ 3.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
Red SparrowRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 4.0
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 2.5
Hitman: Agent 47Rated ★ 2.0
My punch drunk boxerRated ★ 2.0- As the Gods WillRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
SinkholeRated ★ 3.5
Love at Second SightRated ★ 4.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 3.0
CollectorsRated ★ 3.0