Titles you rated
Sea FogRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.5
LucyRated ★ 1.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
Now You See MeRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Love 911Rated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0