Movies
Ratings
441
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
Crows ExplodeRated ★ 2.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
When I Turned NineRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
God of Gamblers IIRated ★ 3.0
Ong Bak 2Rated ★ 3.5
TumbleweedRated ★ 4.0
No Tears for the DeadRated ★ 2.5
Police Story 2013Rated ★ 2.5
Chinese ZodiacRated ★ 2.0