Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Fatal IntuitionRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Nam June Paik: Moon Is the Oldest TVRated ★ 3.5- CrescendoRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 2.5
TarRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0