Series
Ratings
19
Heart Signal Season 2Rated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0