Movies
Ratings
577
MagnoliaRated ★ 4.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.5
Re-encounterRated ★ 3.0
The PresidentRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 2.5
Night Train to LisbonRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
Like You Know It AllRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
IdaRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Russian NovelRated ★ 2.5