Titles you rated
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
CasperRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
You, Me and DupreeRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0