Movies
Ratings
1120
UnbreakableRated ★ 3.5
Hardcore HenryRated ★ 2.0
Point BreakRated ★ 2.5
Hitman: Agent 47Rated ★ 2.5
Straight Outta ComptonRated ★ 3.5
Don't Cry, MommyRated ★ 1.5
Ben-HurRated ★ 3.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 3.5
The Legend of TarzanRated ★ 2.5
InsaneRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Last VegasRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 2.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
Crimson PeakRated ★ 2.5
The Last PrincessRated ★ 3.0