Movies
Ratings
1099
Zootopia 2Rated ★ 3.0
The Unbearable Weight of Massive TalentRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 2.5
The MatrixRated ★ 4.0
The Adventures of Sharkboy and LavagirlRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Tropic ThunderRated ★ 2.0
When a Stranger CallsRated ★ 0.5
SinnersRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
The Place Beyond the PinesRated ★ 4.0