Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 2.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0