Titles you rated
HornsRated ★ 2.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.5
The Con ArtistsRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Love ForecastRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0