Movies
Ratings
594
NightcrawlerRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 3.5
Marley & MeRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 4.5
InfernoRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
WonderRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0