Series
Ratings
35
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
War and PeaceRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.5
Marco PoloRated ★ 5.0- Marco PoloRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 5.0- VikingsRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0