Movies
Ratings
85
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5