Movies
Ratings
97
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 4.5