Titles you rated
Sector 7Rated ★ 1.5
InterstellarRated ★ 4.5- ApostleRated ★ 2.0
Tabloid TruthRated ★ 3.5
BestsellerRated ★ 2.0
Happiness for SaleRated ★ 1.5
After EarthRated ★ 2.5
Our TownRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 2.0
He Was CoolRated ★ 1.0
The Happy LifeRated ★ 2.0
NoahRated ★ 2.5
pace makerRated ★ 3.0
Private EyeRated ★ 3.0
HeartbeatRated ★ 2.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 2.5
I Am The KingRated ★ 2.5
The Gifted HandsRated ★ 3.5- Miracle of Giving FoolRated ★ 2.5
EpitaphRated ★ 2.0