Movies
Ratings
201
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
ClickRated ★ 3.5
HopeRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.5
My Dear DesperadoRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0