Titles you rated
The Lion KingRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0