Movies
Ratings
71
TransformersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
HancockRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0