Movies
Ratings
71
The Hateful EightRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Hart's WarRated ★ 4.0
House at the End of the StreetRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
CrankRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 2.0
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 5.0
CommandoRated ★ 4.0
The Thin Red LineRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 2.0