Titles you rated
Despicable MeRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
CarsRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0