Titles you rated
 Hotel MumbaiRated ★ 4.0 Hotel MumbaiRated ★ 4.0
 PassengersRated ★ 3.5 PassengersRated ★ 3.5
 The Two PopesRated ★ 4.5 The Two PopesRated ★ 4.5
 Music and LyricsRated ★ 4.0 Music and LyricsRated ★ 4.0
 Midnight DinerRated ★ 4.0 Midnight DinerRated ★ 4.0
 The UnforgivenRated ★ 3.5 The UnforgivenRated ★ 3.5
 Dead Poets SocietyRated ★ 4.5 Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
 The Spy Gone NorthRated ★ 3.0 The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
 The OutlawsRated ★ 4.0 The OutlawsRated ★ 4.0
 Midnight RunnersRated ★ 3.0 Midnight RunnersRated ★ 3.0
 Schindler's ListRated ★ 4.5 Schindler's ListRated ★ 4.5
 The Man Standing NextRated ★ 4.0 The Man Standing NextRated ★ 4.0
 Love ActuallyRated ★ 4.0 Love ActuallyRated ★ 4.0
 Midnight in ParisRated ★ 3.5 Midnight in ParisRated ★ 3.5
 Mamma Mia!Rated ★ 3.0 Mamma Mia!Rated ★ 3.0
 Doctor StrangeRated ★ 4.0 Doctor StrangeRated ★ 4.0
 DemolitionRated ★ 2.0 DemolitionRated ★ 2.0
 Ford v FerrariRated ★ 4.0 Ford v FerrariRated ★ 4.0
 ParasiteRated ★ 5.0 ParasiteRated ★ 5.0
 AshfallRated ★ 0.5 AshfallRated ★ 0.5