Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 2.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 1.5
Crazy RomanceRated ★ 1.0
JokerRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 2.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 1.0
Train to BusanRated ★ 1.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 1.0
The WitnessRated ★ 1.0
Ocean's EightRated ★ 1.0
A Hard DayRated ★ 1.5
PaycheckRated ★ 1.5
The OutlawsRated ★ 1.5