Series
Ratings
84
House of CardsRated ★ 4.5
Marco PoloRated ★ 3.5- Marco PoloRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Samurai ChamplooRated ★ 5.0
You Quiz On The BlockRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.0
Wakako zake Season 3Rated ★ 3.0
Wakako zake Season 2Rated ★ 3.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 2.0
Mushi-ShiRated ★ 4.0
BerserkRated ★ 5.0