Titles you rated
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
UsRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
VenomRated ★ 2.5
JokerRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.0