Titles you rated
Battle RoyaleRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0
HulkRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0