Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Haunted HotelRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5- Iron FamilyRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5
Beauty and the DevotedRated ★ 1.0
The Perfect CoupleRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.5
더 인플루언서Rated ★ 2.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5