Movies
Ratings
954
MidsommarRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 1.5
Ice AgeRated ★ 2.5
F9: The Fast SagaRated ★ 2.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Pokémon: The First MovieRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 2.0
Coin Locker GirlRated ★ 1.5
District 13: UltimatumRated ★ 2.5
ScreamRated ★ 3.0
Scary Movie 2Rated ★ 2.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 2.5
Superman ReturnsRated ★ 2.5- She s On DutyRated ★ 0.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
Two Cops 2Rated ★ 2.5
HallelujahRated ★ 3.0