Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 2.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5- This is the presidentRated ★ 0.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 3.5